Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha hívok egy gázkazán-szerelőt...

Ha hívok egy gázkazán-szerelőt, honnan tudhatom meg, hogy valódi szakember, van valamilyen irat, igazolvány erre?

Figyelt kérdés
Olyan sok csaló, ill. önjelölt szakember van, gázkazán esetében nem szeretnék ilyenbe belefutni.

2020. aug. 4. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, nekem a képzett, papíros gázszerelő is elb..ta a kazánt, meg a bekötéseket.
2020. aug. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gázszerelő igazolvány
2020. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyes is kettes is fontosat írt
2020. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a baja a kazánnak?
2020. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Társasházban lakunk így fontos lenne, hogy hivatalos gázszerelő, gézkészülék szerelő javítsa a készüléket. De önmagunk épsége miatt sem szeretnénk holmi Mekk mestert.

Az egyértelmű, hogy nem apapírtól lesz valaki jó szerelő, de végzettség nélküli embernél az autodidakta ismereteket felületesnek tartom. Nekem is van három végzettségem és több tanfolyamon is túl vagyok. Én sem kedvelem az önjelölt szakikat a saját szakmáimban.


A kazán csörög, zörög. :-( Már utána olvastam, milyen hibák lehetnek, de én gépészként sem nyúlnék bele, hiszen nem értek hozzá.

2020. aug. 4. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Vízköves
2020. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress a neten szakszervízt. Ezt megtalálod, mert a gyártók/ nagykereskedőknél ugye van lista a garanciás beüzemelés miatt. Ezekkel a kulcsszavakkal biztos gázszerelőt találsz, méghozzá márkához. Valamit véleménnyeket is szoktam keresni a szakikról, mert ma már vannak visszajelzések.
2020. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökre várjuk a szakembert. Ismerős által ajánlott gázszerelő által javasolt szakszerviz vállalta el. :-)
2020. aug. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!