Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Őstermelői igazolványra...

Őstermelői igazolványra családtagként valamilyen módon ráírható másik településen lakó közeli hozzátartozó?

Figyelt kérdés

Konkrétan, apámmal együtt termelünk, és mivel ő nyugdíjas, ő ér rá árulni, így az ő nevére szól az igazolvány.

A másik településen van a lakóhelye, de a tartózkodási helye (ideiglenes lakcím) az én lakóhelyemen.

Ennek ellenére, egy ellenőrzéskor szóvá tették, hogy én is rajta vagyok az igazolványon, most ezt töröltetni kell.

Viszont így én nem mehetek ki árulni, ha pont én érnék rá valami miatt. Külön őstermelőit meg nem érdemes csináltatni a pár alkalom miatt.


2016. máj. 31. 05:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki ráírta az valószínűleg jobban tudta, mint az ellenőr.
2016. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aki kiállította, ő is bizonytalan volt anno...
2016. jún. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!