Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Japán-koreai stílusú, WC-re...

Japán-koreai stílusú, WC-re szerelt bidé szárító funkcióval. Akinek van ilyen, az tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy nekem már gyerekkori álmom egy olyan WC, amihez nem kell WC papír, még is olyan patyolat tisztán és szárazon szállhat le róla az ember, mintha nemrég szállt volna ki a fürdőkádból és törülközött volna meg.


Magyarul egy tökéletesen megbízható, WC-re szerelhető ülep tisztító és szárító funkcióval ellátott bidét keresek - ami lehetőség szerint rendelkezik öntisztító funkcióval, és ami ki van próbálva egyénileg.


A segítséget előre is köszönöm.


2020. aug. 31. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Itthoni kultúrája nulla. A jó bidék külföldről rendelősek és drágák, +1000 dolcsi.
2020. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1


Ez borzasztóan sajnálatos, mivel az eddigi olvasmányaim alapján a bidé nemhogy higiénikusabb és egészségesebb, de jóval környezetbarátabb és gazdaságosabb is, mint a sima WC papíros verzió (főleg azon személyek számára rendkívül előnyös, akik mondjuk vérzéses aranyér problémával küzdenek).

2020. szept. 2. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk EASY-BID bidénk van. Többféle változata van, mi az 1100-as, szárító, ülőkefűtő, stb. extrák nélküli változatot használjuk immár 5-6 éve, és nagyon szeretjük. Utáltam korábban, hogy nagyvécézés után sokszor nem tudtam normálisan kitörölni a fenekemet. Bidével sokkal egyszerűbb, és higénikusabb. Meg van 4 lány a családban, iszonyú sok vécépapír el tudott fogyni. A szárító funkció helyett meg egyszerűen kis törülközőket használunk. Elektromos áramot nem is szívesen akartam a vécéhez vezetni.


Van 1 hibája az 1100-asnak. Legalábbis a mi vécécsészénkre nem tudtam rendesen rögzíteni úgy, hogy ne mozogjon. El is tört a rögzítőcsavar. Házi barkácsmegoldással ugyan megoldottam, de nem lett tökéletes. Akárhogy húzom meg, a műanyag nagyon csúszik a kerámián. Lehet, hogy pár csepp szilikon a kettő közé segítene rajta. Majd legközelebb, ha szét kell szedni, kipróbálom.

2020. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Köszönöm szépen, rendkívül hasznos volt számomra ez a válasz!

2020. szept. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!