Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért lehet a fotel fa karfájá...

Miért lehet a fotel fa karfájának ilyen ragadós, tapadós érzete, amikor hozzáér a bőröm? Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Szereztem egy használt ikeás Poang fotelt a minap, és teljesen jó, egy részlettől eltekintve, amit a kérdésben is írtam. Amikor beleülök, és a karfán pihentetem a kezem, mindig picit odaragad, mintha koszos lenne, vagy valami üdítő száradt volna rá. Hasonlóan mint amikor az ember nyáron, izzadtan belehuppan valami bőr alkalmatosságba.

Amikor átvettem az egészet végigsikáltam, szóval mocskos biztos nem lehet, annyira meleg sincs hogy izzadjak, de ezt a tapadósságot sehogy nem sikerült eltüntetni.

Nem értek a fa ápolásához. Arra gondoltam, hogy talán lakkozni kéne, vagy csiszolni? Előre is köszi a segítséget!



2020. szept. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szórjál rá egy kis hintőport és töröld át vele a karfát.
2020. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg zsíroldóval próbáld megpucolni. Ha ugysem jó marad a csiszolás, lakkozás
2020. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Meg fogom próbálni:)
2020. szept. 12. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Határozottan (testzsírtól) szennyezettség.

Lehet, hogy a hintőpor is jó (elképzelem, hogy igen), de tisztítószeres (szaponátos) vízzel biztos a siker.

2020. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem hintőport, és az működni látszik. Köszönöm a válaszokat!:)
2020. szept. 13. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!