Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Stukatoros mennyezetre hungaro...

Stukatoros mennyezetre hungaroceles álmennyezetet lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából az hogy megmarad-e rajta?

Érdemes megpróbálni?mindenképp ilyet szeretnénk vagy marad úgy ahogy most van,gipszkarton megoldás ki van zárva!!


2020. okt. 30. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tenni és megmarad. Fel kell fúrni, szigetelés rögzítő tányérokkal.
2020. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyet még nem hallottam hogy felfúrni,azt ragasztóval szokták felragasztani a falhoz és én is úgy szeretném,gyorsan,egyszerűen
2020. okt. 30. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szép sima a mennyezet és nem málik róla a festék akkor ragaszthatod.

Viszont hanem akkor érdemes valamilyen gyalult vékony léceket a mennyezeti deszkákhoz felfúrni vízszintezni és arra ragasztani a lapokat.

2020. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező persze, hogy fel kell ragasztani. Azt nem gondoltam, hogy külön írnom kell. Előtte mélyalapozó.


Utána kell felfúrni. A szigetelés rögzítő tányérokba fához való csavarokkal ami a stukatur fölötti deszkázatba fog rögzíteni.


Utána hálózni kell, a hungarocell ragasztójába ágyazva, utána csiszolni, glettelni.


Azért kell felfúrni, mert az 50 éves vakolat nem biztosan fogja tartani.


Az egész házat így csináltuk meg, hibátlan.

2020. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én tuti nem fogok furogatni,megpróbálom sima ragasztással,talán úgy is fenntmarad
2020. nov. 1. 05:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Te tudod, de a felfúrás 30 perc, meg 1-2 ezer ft, ha ezt kihagyod meg csak szerencse kérdése egy hónap, vagy három év múlva esik a fejedre az egész, tiszta mocsok lesz minden és dobhatod ki amit feltettél.


Nem tartozik rám, csak segíteni akartam.

2020. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!