Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Köteles vagyok -e áttetetni a...

Köteles vagyok -e áttetetni a klímát, kinek kell fizetnie az átszerelést? Társasházban felújítják az Elmű hálózatot. Kint van a klímám a falon, a közös képviselő közölte h át kellene rakassam, mert csak ott oldható meg a villany falba vésése.

Figyelt kérdés
Igazán 30-50ezer forint áttenni és évek óta ott van senkit nem zavart csak most. A háztól nem kértem engedélyt hozzá, de majdnem minden lakó kiépítette és ők sem kértek. Mellesleg nekem itt jó, ahová lehetne építeni ott kicsit zavarna és hangos lenne nekem. Szóval mi a helyzet ilyenkor?

2020. nov. 14. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

"A helyedben megoldanám okosban, hiszen az Elműs is csak pénzből él."

Nem az ELMŰs akar vésni, hanem a társasház. :D

2020. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Sajna a klíma magántulajdon, amit te magad szereltettél fel, engedély és tervek nélkül egy társasházra. Tehát ebben az ügyben minden költség téged terhel, vagy megoldod vagy megoldja más hatóságilag az ELMŰ közben járásával, csak ne lepődj meg ha 150 ezret kell majd fizetni. Ha meg nem akkor behajtják köztartozásként. Mivel a közműszolgáltatást gátolja a tulajdonodban lévő klíma...
2020. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!