Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lapszabászatban lehet új...

Lapszabászatban lehet új konyha szekrény ajtót csináltatni?

Figyelt kérdés

6 db új konyhaajtóra lenne szükségem a váz tökéletes viszont nem akarom festegetni foliazni meg stb. Úgy hallottam hogy lapszabászatban lehet ilyet csináltatni de nem vagyok benne biztos. Kb mennyibe kerülhet? 5db 50 cm széles és 70cm magasak kellenek és 1 db 50cm széles és 40cm hosszu. Sima front nélküliek egyszerű szürke színben vagy fehér. Nem matt nem magas fényes sima hagyományos.

Helyileg Miskolc.



2020. nov. 28. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Az árak a laptól függnek, hogy mifélét választasz és milyen vastagot + élfóliázás, mert nyilván azt is kérni fogsz. Ha kivetőpántos akkor azért nem árt, ha valaki hozzáértő rakja fel.
2020. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kivetőpántot nem ismerem nekem sima zsanéros kell pontosabban nem kell hogy rá rakják a régit meghagytuk. Anno is mi raktuk fel. Meg mi járólapoztunk stbstbstb. Nem vagyunk tele pénzzel ezért is döntöttünk ez mellett mert tuti nem lesz 1M mint egy új konyha.
2020. nov. 28. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Lapszabászatra beviszed a méreteket és levágják. 3-5000 Ft/m² + az élzárás kb.400 Ft/m
2020. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper akkor ez filléres dolog ahogy akartuk. Valaki tud esetleg ajanlani itt Miskolcon lapszabászatot akik hamar elkészítik és megbízhatóak?
2020. nov. 28. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak 1 kérdés.

Az miért nem opció nektek, hogy sima öntapadós fóliát nyomtok rá?

2020. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Legutóbb a Besenyői úton voltam (Rástel kft), elég nagy választék van bútorlapból meg ami kellhet hozzá (zárak, vasalatok, fogantyúk stb.), a sógorom aki asztalos viszont mindig a Besenyői útra jár (PápaiWoodline). Nincs messze a kettő, nézz szét itt is ott is.
2020. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 most is az van rajta és hányinger kerülget tőle. Igénytelen ízléstelen olcsó gyors megoldás de olyan is iszonyatosan mű, vékony pedig a vastagabbat vettük még az ablaktisztítót se bírja meg szerintem nagyon gáz... Olyan mint aki meg veszi a replika cipőt hasonlít az eredetire de minőségben hányinger... Kb 3 hónapja hogy rá beszéltek de mérő idegbaj volt amúgy felrakni pedig vettünk direkt ilyen simítót de tiszta hólyag lett aztán azokat kiszúrtuk tűvel akkor oldalra ment a buborék 🤦 szóval vissz az egész hajszárítoztuk mert hogy úgy könnyebb azt írták hát nem volt az.... Fél napunk ment rá... Esküszöm a járólapozás könnyebb volt... Nekem nincs ehhez türelmem :D remélem érthető. Soha többet ilyen mű megoldás...


#6 nagyon szépen köszönöm ❤️

Néztem Googlen mik vannak nagyrészét csak szidták de ezeket ki se dobta úgy hogy tényleg köszönöm😍

2020. nov. 30. 07:39
 8/8 anonim ***** válasza:
:)))
2020. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!