Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szétszedett PVC lefolyócső...

A szétszedett PVC lefolyócső idomok szét- majd összerakása után újra kell zsírozni?

Figyelt kérdés
A kb. 1 hónapja elkészült zuhany összefolyónak a lefolyócső idomait (gumigyűrűs) szétszedtem (még a betonozás előtt vagyok), mert máshova kerülne az csíkösszefolyó. A vízszerelő bezsírozta a végeket. A kérdésem az lenne, hogy elég csak simán összedugni az idomokat, vagy ismét zsírozni kell a tömítés miatt. Ha igen, milyen zsírt használjak? (Gyártó, típus, köszi)

#lefolyócsőidom
2020. dec. 8. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen idomot, 2 idom között volt cső nem?
2020. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Linkelj képet, kiváncsiak vagyunk.
2020. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lakótelepi lakás. A mosdónak és a zuhanytálcának közös a szennyvíz-elvezetője. Az elágazó idomtól még 3 darab idom van a folyókáig. Egy 50/40-es szűkítő és kettő 45 fokos, hogy megfelelő pozícióba kerüljön a csíkfolyóka. Szépnek szép, csak így túl távol került a faltól, ezért ezeket kivettem, hogy közelebb legyen hozzá. Most aszimetrikus lesz a folyóka elhelyezkedése, viszont kevésbé lesz zavaró a használat során.
2020. dec. 8. 14:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Okés
2020. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szárazon, max vízzel told össze, a zsír szétcs eszi idővel a gumit
2020. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!