Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Le kéne a villanyszerelőnek...

Le kéne a villanyszerelőnek festenie a glettelés nyomait?

Figyelt kérdés
Voltak nálunk villanyszerelők, és két konnektornál is le kellett bontani a falból, hogy tudjanak hozzá vezetéket vezetni. A lényeg, hogy van most a falon kettő kb 30x30-as szürke folt, ugye a glettelés miatt. A párom szerint egy igényes villanyszerelő ilyenkor lefesti a foltokat legalább fehérre, de nem tudom, hogy ez tényleg így szokás-e. Szerintetek?

2021. jan. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

A villanyszerelő nem festeget.

Amellett, ha mondjuk piros a falatok, miért jó, ha lefesti fehérre?

2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, szerintem sincs sok értelme.
2021. jan. 6. 19:44
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Nem fest a villanyszerelő. Van amelyik a glettelési munkát is meghagyja a festőnek.
2021. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

😂😂

A legtöbb helyen még ki se javítják a vésés helyét, hanem azt mondják, hogy majd a festő megcsinálja.Szóval teljesen rendben van úgy hogy le is javította.


Az ilyen munkálatokat úgy szokták ütemezni/tervezni hogy utána festés következik. Halkan megsúgom, hogy a festés, mázolás másik szakmacsoport.


A párod szerint ha már ott van a villanyszerelò akkor le is cserélhetné az autótokban az olajat?

2021. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyesmit előre meg kell beszélni és akkor az igényes villanyszerelő megbíz egy festőt, aki szépen megcsinálja a glettelést, festést, akár ki is takaríttatja a munka után a lakást egy takarító céggel. Csak akkor nem annyiba kerül.
2021. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy őrült.


örülj, hogy lejavította. PErsze, majd még 2x legletteli meg átcsiszolja neked :D

2021. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, ez elég egyöntetű. :D Én is így gondoltam.
2021. jan. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!