Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pultba süllyeszthető konnektor...

Pultba süllyeszthető konnektorról vélemények?

Figyelt kérdés

Valóban olyan praktikus amilyennek látszik, vagy használat közben esetleg mégsem elég kényelmes?

Lakásfelújítás előtt állok, és gondolkodom ezen is, hogy a konyhaszekrényt így készíttetem, ezért lennék kíváncsi véleményekre.



2021. jan. 26. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus, amig nem folyik, ömlik ra semmi. Tehat vizszintesen kár ilyet rakni egy konyhaba. Falba sullyeszteni meg minek? Egy hagyomanyos konnektor sem all ki zavaro mertekben.
2021. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, jogos, teljesen igazad van.

Én pusztán azért gondolkodom ebben, mert nem annyira szeretnek a panelben falat vésni, és ahol nekem szükségem lenne rá a konyhában ott közel/távol nincs fali konnektor.

2021. jan. 26. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelmét látom. Esetleg ha konyhasziget van, de akkor se így oldanám meg.
2021. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem kell vésni, mehet a falon kívül is a kábel kábelcsatornában külső konnektorhoz. Vannak normálisan kinézőek.
2021. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a felújítás csempézést is takar, a csempe alatt oda vezeted el a vezetéket, ahova csak akarod. Nálunk is így volt. A burkoló előtt kijött a villanyszerelő felrakni a vezetékeket, utána volt a csempézés, majd amikor az kész lett, visszajött a villanyszerelő felrakni a konnektorokat.
2021. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos(vagyis nem sajnos, csak emiatt) a konyhapult felett nem csempe lesz, pedig ez igazán jó ötlet.

De nagyon köszönöm az eddigi véleményeket, már látszik, hogy ezt mennyire át kell gondolnom.

2021. jan. 26. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam olyant, hogy a felső konyhaszekrény aljára volt felszerelve. Az is egy megoldás.
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felso szekreny aljaban van.

Egy gombot megnyomva lenyilik,utana visszacsukod.nem is latszik,bele sem folyik semmi.

En is a folyadek miatt nem engedtem a pultba sullyesztettet.nem kirakat konyhat akartam,naponta fozok,elofordulhat baleset.

Nekem sem csempe van a ket szekreny kozt,de a vezetekeket siman el lehet vinni a falban,meg a vizet is.furdoben sincs falon kivuli konnektorunk.

2021. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!