Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyhapultot szeretnem felujit...

Konyhapultot szeretnem felujitani,de nem akarok uj pultot venni. Letezik pl ontapados tapeta amivel szepen be lehet vonni?

Figyelt kérdés
Kulon extra lenne ha h0állo lenne. karcolas miatt ne aggodjatok, mindig deszkan vagunk fel mindent.
máj. 3. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapéta nem oda való.

Esetleg valamilyen fólia, vagy műgyanta.

máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Öntapadós fólia rengeteg van a règi szekrènyek átfóliázására. A pultot is okè, de olyan hőálló nem lesz. Asszem olyan 80 fokig tuják a hőállóságot. De, hogy a zsírt, olajat, mosogatószert, hogy viselik el, azt nemtudom.

Egyszerűen bútorfólia vagy konyhapult átfóliázásra keress rá.

Sokszor a szèleken hajlamosak idővel feljönni. Mivel egy pult használatba van, mint munkalap, sztem fokozottabban is feljöhet a szèleken.

máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most lett egy felszabadult, jó állapotú pultunk:)
máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Be lehet, de a strapát nem fogja bírni. Nemrég láttam egy konyhában, hogy kültéri járólap volt munkapultra rárakva, talán megoldás lehet. A tévedés jogát fenntartom. Ilyesmire gondolok:


[link]

máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dc-fix fólia.


Nekem vadonatúj matt fekete ikea konyhapultom van(volt), de egyszerűen sírva takarítottam minden nap. Pénzem nem volt új pultra, vettem dc-fix-foliat az obiban, gondoltam mi baj lehet.


Meglepően bírja, 8 hónapja fent van, semmi baja. Pedig úgy vettem meg, hogy ha kell akkor havonta cserélem, de többet az életben nem akarok mattot pucolni.


Szóval bátran vágj bele, mosogató/fozolap mellett ugyanúgy szilozni kell.

máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaigen, ez persze nem hőálló, de én előtte is mindent rácsra tettem.
máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NA! megnezem! koszi :)
máj. 7. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!