Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet régi fajta minőségi...

Hol lehet régi fajta minőségi Meszelőt venni?

Figyelt kérdés
Tudom, korongecsettel a legjobb meszelni, viszont apámnak van vagy 30 éves meszelője amivel ppfon egyszerű és nem ömlik az egész a nyakamba. Vettem egyet, de arról inkább lefolyik a mész és a falra szinte semmi nem megy, mert ennek a sörtéje mintha valami műanyag lenne. [link]

2021. jan. 31. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyesen? Festékboltban próbálkoznék. Teddy-hengerrel próbáltad? Van sokféle.
2021. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A belinkelt képen én egy partvisfejet látok. 😅
2021. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1es a teddy henger nem túl jó választás meszeléshez.

2es a képen meszelő van ami majdnem partvisfej csak a szőre nemtudom hogy milyen. Talán a ló szőr a jó, de nem nagyon írják sehol.

2021. jan. 31. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Olyan hengert kell venni, ami jó. Van több méret, anyag, szálhosszúság stb. De meszeltem én már permetezővel is :-)
2021. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Ja ez valami Bogdányi meszelő. 🙂

Ott kezdődik a dolog, hogy eleve meszeléshez fehér sörtéjűt kell venni, ha nem akarod plafonon nézegetni a fekete szálakat. Keress úgy rá, hogy korongecset, ahogy én is tettem, és linkeltem a 3-as válaszomban.

2021. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!