Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tescoban kapható virágföld?...

Tescoban kapható virágföld? És jó fajta?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert eddig sok helyen vettem, és mindenhol minősíthetetlen volt, vagy penészes, vagy fűrészpor, vagy szikladarabok voltak benne. Kérem olyan írjon, aki már vett a Tescoban, és van tapasztalata.

2016. márc. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, és szerintem jó. De én nem értek a virágföldekhez, viszont nem találtam benne semmi ilyesmit.
2016. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Kapható virágföld, de ami nincs legalább 8-900Ft, azt NE VEDD MEG! Az nem virágföld, csak fekete tőzeg, ráadásul nagyon vizes és lucskos. Pár hét után ki fog repedezni a teteje a cserépben, tápanyag alig van benne, nagyon kötött a föld benne, a növény gyökere alig tud benne növekedni. A fűrászport azért rakják bele, mert próbálják könnyíteni a földet, mivel a sokkal drágább világosbarna színű fehértőzeget nem rakják bele - ezt nagyon drágán lehet kapni ilyen nagy bálákban. Szikladarab azért van benne, mert nem rostálják át, nem foglalkoznak vele, többletköltség lenne nekik, a tesot meg csak az ár érdekli. Penészes azért lehet, mert a feketet tőzeget nem hagyták kicsit száradni, és sokáig volt becsomagolva.


Inkább menj el kertészetbe és ott vásárolj. Nem véletlen drágább ott a föld - ezerszer jobb! De vegyél összehasonlításképpen itt is ott is - soha többé nem fogsz tescoban venni noname, havonta változó márkájú földet!

Ajánlott föld: ASB, Compo, FLORIMO, Jó föld, Oázis föld

2016. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8-900 per hány kg?
2016. márc. 9. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A tuskóban jópár féle van, hasonlítsd össze az árakat, és ami olcsó, azt nem szabad megvenni. Nagyobb kiszerelésben 20 Ft/l körül kezdődik a használható föld.
2016. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!