Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szomszédból nekem kell...

A szomszédból nekem kell elhozni a szemetet ha az még az előző tulajdonostól került oda?

Figyelt kérdés

a szomszéd mindenféle szemetet pakol közvetlenüla házunk falához végig. ,régi játékok,üvegek,cserepek (pont mint egy szeméttelep)

,kértem hogy pakolja el,mert le kell szigetelni ,nem pakol el és azt mondta a cserepek már ott vannak 15 éve és mivel 1 éve vettem a házat hordjam el én



#szemét a falnál
2021. jan. 31. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ő területe vagy a tiéd vagy közterület? Ha utóbbiak, akkor feljelentheted, ha az első, szerintem egyszerűbb, de mindenképp gyorsabb arrébb tolni fél méterrel, mint vitatkozni apróbetűk után kutatva, hogy kié a feladat (de ha nem akarod, hogy ismétlődjön a vita, valami kerítést kellene húzni... én még meg is vennék egy sávot a telkéből inkább, ha hajlandó eladni).
2021. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ő udvara,de én úgy tudom hogy a házhátától 50 cm az én tulajdonom és a szemét ebben az 50cm-ben van ,falnak támasztott ágy,bicikli és a sok apró lom
2021. jan. 31. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Így jártál, a tiéd.
2021. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben pár haverral átraknám hozzá a kupacot és felhúznék egy drótháló kerítést a telekhatárra.
2021. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"az ő udvara,de én úgy tudom hogy a házhátától 50 cm az én tulajdonom"


Hát persze, hogy a tiéd.

Álmodban vazze!

A te telked egy része meg a másik szomszédé. Neem?!

2021. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen 50 cm még a másik szomszédé az udvaromon,és ezt tiszteletben is tartom
2021. jan. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!