Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Színazonos bútor és ajtó. Jól...

Színazonos bútor és ajtó. Jól néz ki, vagy inkább már nyomasztó?

Figyelt kérdés

Most állok teljes lakásfelújítás előtt. Ajtókat is cserélek, és új konyhabútort is készíttetek.

Lehetőségem van ugyanolyan színben kérni az ajtót, mint a konyhabútort, és úgy gondolom, hogy tetszene is. De mivel nem láttam még ilyet, ezért kérdezem, hogy valóban kellemes látvány, vagy inkább már nyomasztó az azonos szín?

Lenne más szín is, mert a konyhasziget asztal része egy más szín lesz, s úgy gondoltam, hogy ebből a színből pedig a radiátorburkolat és az előszobai beépített szekrény frontja készülne. Tehát gyakorlatilag ez a két szín uralná az előszoba/konyha egységet.

Mit gondoltok róla?

A szavazás mellett véleményeket is nagyon várok.



2021. febr. 2. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Jól néz ki
Nyomasztó
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 5db ajtóról van szó. Két szoba nyílik az étkezőkonyhából, az előszobából pedig fürdőszoba, wc, spájz. Tehát mind látszik egyszerre.
2021. febr. 2. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásos modern laminált felület mindenfelé nyomasztó. De ha fehér az ajtó meg a bútor is, az még oké. Vagy ha rusztikus-népies tömör fa, annak is van bája, bár a csupa fa egy kicsit szauna vagy vadászház hatású nekem :) Számít az, mennyire olvad bele a falba vagy üt el tőle.
2021. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt nem lehet megmondani. Lehet jó is, meg nyomasztó is, de szimplán unalmas is. Valaki olyannak mutasd meg a színt, aki ismeri a lakásodat, és jó a képzelőereje.
2021. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!