Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szükség van a beltéri ajtókon...

Szükség van a beltéri ajtókon rozettára?

Figyelt kérdés

Most akarok ajtókat cserélni, és eddig igazából fel sem merült bennem, csak a szalonban hívták fel rá a figyelmemet, hogy nem muszáj rozettát is venni a kilincsek mellé.

És végig gondoltam, hogy tulajdonképpen a most lecserélendő házgyári ajtókban kizárólag dísznek van a benne a kulcs, én még soha be nem zártam kulccsal egy ajtómat sem. A wc-t és fürdőszobát sem szoktam. Most ketten lakunk a lányommal, de ő hamarosan elköltözik aztán egyedül fogok élni.

Ti használjátok a szobaajtókban?

Vagy esetleg az új ajtaját már más is csak szimpla kilinccsel kéri, kulccsal zárási lehetőség nélkül?



2021. febr. 11. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, szükség van rá
Nem, fölösleges
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
WC-re nem árt. Ha vendég jön, kényelmesebb, ha mindenki tudja, hogy nem nyithatnak rá.
2021. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rozetta alatt ajtózárat értesz? Nem árt ha van. Pl. szobafestők vagy akárkik dolgoznak nálad és nem tudsz velük ott lenni akkor jó, hogy a többit le tudod zárni. Vagy ha nálad alszik valaki. WC-re, fürdőszobára elég egy ilyen:

[link]

2021. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van, csak nem használod - az a Te dolgod.

Ha kellene valami oknál fogva, de nincs, akkor .....?

2021. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk már mindegyikből eltűnt a kulcs, a vécén is retesz van ugyanezért :) Akkor jöhet jól, ha kiadod szobánként. Máskor nem igazán tudom elképzelni.
2021. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

No jól van, meggyőztetek. Igazából az az egy, hogy ha valaki jön, akkor a wc-t be tudja zárni, ez jogos.

Úgyhogy akkor legyenek rozetták, hogy egységes legyen. :)

2021. febr. 12. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!