Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Reluxa felszerelése körülbelül...

Reluxa felszerelése körülbelül milyen költséggel jár?

Figyelt kérdés
Sajnos a pontos, ablakonként lebontott méreteket nem ismerem még, ezért nem tudok konkrét árajánlatot szerezni egyelőre. Egy régebbi építésű panelházról van szó, 2 db 120x150 centis szoba ablak, meg egy erkélyfal (365x260 cm). Az utóbbi egy része persze nem ablakos. Nagyjából, megközelítőleg milyen árfekvésű lehet egy ilyen munka?
2021. febr. 15. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A neten biztos találsz infót róla, de nekünk a házban minden ilyesmit párom csinál meg, a villany dolgokat pedig a gyerekem apja, szóval van amire felesleges költeni.

Szerintem te is fel tudod tenni.

2021. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha jól értem, a méreteket tudod.

Ha igen, akkor rákeresel a reluxákra, meglátod milyen ajánlatok vannak. Én így tettem, még házhoz is hozta a reluxás, én csak felszereltem. Mondjuk egy jó akkumulátoros fúró kell...


Vannak olyan lakberendezési boltok, ahol megnézheted hogy is működik a felerősítő része..ha találsz olyan méretet, még meg is veheted.


Nem bonyolult, csak a redőny legyen jól eltalálva. (a cégemnél a redőnyös elmérte az ablakokat, és újra kellett gyártania a már leszabott, kihozott, de néhány centivel elhibázott termékét)

2021. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!