Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mozaik lapra járólap,vagy...

Mozaik lapra járólap,vagy szalagparketta?

Figyelt kérdés
Szeretnék a konyhába, a linóleum helyett mázas járólapot, vagy szalagparkettát rakni!Alul mozaik lap van arra melyik a praktikusabb , és jobban kivitelezhetö házilagos megoldással! Nem szeretném a mozaikot feltörni,mert még jó, csak régi.Még a felújításán is gondolkodtam, vagy átfestésén! Kíváncsi vagyok , hogy mit ajánlanátok! Köszönöm a válaszokat!

#Felújítás!
2021. febr. 17. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

A saját konyhámba laminált parkettát raktam le..persze alá hangszigetelő fólia, amit hozzá lehet vásárolni. Ez tíz éve volt, azóta is hibátlan.


Átfestésbaz rémálom, kopik, és csúnya. A legegyszerűbb az általad favorizált szalagparketta. Csak pontosan kell illeszteni, ne látszódjon semmi illesztés. Gyönyörű lesz. Nálam az.


Akkoriban véletlenül kifogtam fehér parkettát, erezéssel..

2021. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!