Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyhába szalagparketta?

Konyhába szalagparketta?

Figyelt kérdés

Linóleumot nem szeretnék mert nem tetszik. A járólap hideg.

Nekem egy jó minőségű szalagparketta tetszene. Akár úgy, hogy összeragasztom az illesztéseknél.

Mire nem gondoltam ? Érvek / ellenérvek.


2018. júl. 6. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szép, és egyedi, viszont nem praktikus. Pl kifröccsenő forró olaj kapásból kiégeti a felső fólia réteget. A járólapot nem. A linóleumnak meg tényleg mindegy, mert annyira ronda, hogy a kutya alá sem tenném be, pedig nem vagyok gazdag, sem sznob.
2018. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
laminált padló? nagyon nem jó konyhába- nem bírja a vizet. van, ami nagyon szép, de nagyon drága: a parafa- van padlóra is
2018. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

trópusi fa

[link]

2018. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy ki hogy vele, de én a mellékhelyiségekben, így főleg a konyhában csak a követ érzem tisztán tarthatónak. Azt moshatod, hypózhatod naponta többször is ha kell és megvan az a jó érzés, hogy valóban tiszta.
2018. júl. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!