Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyit érdemes minimum...

Mennyit érdemes minimum hagyni wc felújításkor a wc eleje,és az ajtó között?

Figyelt kérdés
Gondolkozom,hogy le lehet-e tenni a tartályt alulra. Ugye a hátfal és a wc csésze hátulja között minimum 15cm nek kéne lenni,hogy ne essen vissza az ülőke felnyitva(ha kariba slim tartályt veszek akkor ezt olyan 12cmre le lehet tornászni),viszont elég kevés lenne akárhogy is nézem a távolság elég kicsi lenne az ajtó és a csésze eleje között. Vélemények szerint mennyi a minimum távolság,aminek maradnia kéne a csésze eleje,és az ajtó között?
2021. febr. 17. 20:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz utolsó?
2021. febr. 17. 21:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nőként egy olyan támpontot mondanék még (nem tudom, van-e nő a családban), hogy pl. tampont is a wc előtt állva, kicsit előredőlve szoktam cserélni, nagyon kényelmetlen, ha ennél szűkebb a hely.
2021. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az Alcaplastnak vagy egy 84mm-es tartálya, direkt ilyen szűk helyre történő befalazáshoz.

Én is ezt készülök beszereltetni.

[link]

2021. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2021. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!