Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe kerül egy 18nm-es...

Kb. mennyibe kerül egy 18nm-es szoba festése?

Figyelt kérdés

Tehát kb. 54nm falfelületről lenne szó. Az oldalfalakról (36 nm) el kellene távolítani a tapétát, glettelni, és fehérre festeni az egészet.

Mennyibe kerülne mindez anyaggal munkadíjjal együtt? (Debrecen)



2021. febr. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem most adtak árajánlatot, kb 1000 ft/m2 áron, anyagköltséggel.Én inkább kifestem magamnak, mert végtére a 41 m2-es lakás takarítással együtt (mázolás nem volt benne, de villanyszerelés utáni glettelés igen)250 ezer ft lett volna. Most ott tartok, hogy 10 ezerért vettem festéket és glettanyagot, majd meglátjuk.Lehet, hogy nem lesz gyönyörű, de miért ne lenne?
2021. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, nem nagy cucc megcsinálni.

Mi is magunk csiszoltunk-gletteltünk-festettünk, miután (35 nm házra) kaptunk egy 200ezres baráti(!) ajánlatot. :D

Ilyenre szerintem abszolút nem éri meg szakit fizetni.

2021. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, persze amíg bírtam én is magam tapétáztam ki az egész lakást. De már nem megy. Nem vagyok már fiatal, és egyedül is vagyok már rá. (nő)
2021. febr. 23. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
festő vagyok, én ezt a munkát 300 000 ft-ért vállalnám.
2021. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az első választ adtam. Ha már tapétáztál, tudod, hogy könnyű munkáról van szó.Én a helyedben nem szedném le a tapétát, simán rátapétáznék plusz egy réteget, így festeni csak a mennyezetet kell.Lehet ma már nagyon szép, ízléses tapétákat venni, kb 5-8 ezer ft/tekercs áron, ami kb 5 m2-re elég, tehát max.8 tekercs tapéta. 100 ezer ft-ból meg tudod csinálni.Én sem vagyok már fiatal, mégis nekiállok, mert nem akarok ennyit áldozni rá.
2021. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!