Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe kerül egy 100m2-e...

Kb. mennyibe kerül egy 100m2-es (egyszintes), 5 szobás lakás konvektorról radiátoros, cirkóra alakítása? Munkaköltség, radiátorok, kazán stb.

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ.

Kémény van? Lakás esetén lehet problémás.

2021. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Házról van szó. Kémény van. Tudom hogy sokmindentől függ,de egy minimum összeg biztos van. Még nem vettük meg, csak ha nagyon sok lenne, akkor lehet hogy nem éri meg.
2021. febr. 28. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha bélelt a kémény, 1,5 millió akkor is biztos megvan.

De hát kérj be árajánlatokat!

2021. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ház akkor egyszerűbb.

Szerintem már nem fér bele 15 millióba.

Minden drága lett, ember is anyag is.

2021. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is többre gondoltam. Kell kb 8-9 radiátor, kazán, kiépítés. Majd utánakérdezek, csak érdeklődtem. Én 2,5-3 millióra is gondoltam. Kb mennyi időbe telik? 2 hét alatt kész van?
2021. febr. 28. 00:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs most látm 15 = 1,5 millió.

Ha falon kívül szerelteted (nem padlóban/falban) akkor simán meglehet 2 hét alatt.

Ha van kapcsolódó kőműves munka is akkor több.

Érdemes lenne végiggondolni, hogy a használati melegvizet is ezzel állítsd elő. Esetleg tároló beépítése, ha nagyobb a távolság a kazán és fürdő/konyha között akkor esetleg cirkuláció.

2021. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
Másfél körül lenne kb. Egy hét alatt meg van ha ügyesek.
2021. febr. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engedélyekkel, mindennel együtt 3 millió, nem fog megtérülni soha.

Ha a gázvezetékhez kell nyúlni, akkor még a gázórát is leveszi a szolgáltató, amit a munka és MEO után visszaraknak. A szolgáltató sosem siet, ezért hetekkel kell számolni.

És az indirekt tárolós megoldást én is támogatom, köröket ver a hagyományos bojlerekre (a cirkó ~15 perc alatt felfűt 200L vizet).

2021. febr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. febr. 28. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!