Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Greslap beltérre? Mennyire...

Greslap beltérre? Mennyire nehéz pucolni?

Figyelt kérdés

Kis területű házba a hálószobák kivételével mindenhova (értsd: előszoba, nappali, konyha, közlekedő (ezek a helyiségek egybe vannak nyitva) plusz fürdőszoba, összesen 50 nm) járólapot fogunk lerakatni. Nekem a greslap tetszik a legjobban, kopásállóság és csúszásmentesség szempontjából leginkább, de nem tudom, az érdesebb felület miatt mennyire nehéz tisztítani. Megéri rá beruházni, vagy érdemes lenne inkább matt, sima felületű kerámialapot választani? Az mennyire csúszik?

Mázas abszolút kilőve.



2021. márc. 3. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk bejárati lépcsőkön van, azon át járunk sárban, hóban, kutya döglik rajta - hamar koszos lesz, de tisztítható, nyilván nem olyan egyszerűen, mint egy sima felületet. Bent azért nem koszolódna úgy. Ha neked az tetszik, miért ne.
2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Sőt, jut eszembe, volt egy fedett teraszunk, nemrég beépítettem, ott megmaradt a korábbi greslap. Semmi gond vele.
2021. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az egész házban fa hatású kerámia burkolat van. Imádom, nagyon könnyű tisztán tartani. Többen megkérdezték már, hol vettem a laminált parkettát :)

Amíg le nem térdelsz, nem látod a különbséget.

2021. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!