Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van olyan ceg, aki vallal...

Van olyan ceg, aki vallal panelben falfurast (pl tukros kisszekreny felrakasa a furdoszobaba, ilyesmi)?

Figyelt kérdés

Es ha igen, mennyiert? Kiszallasi dij is van? Esetleg van olyan ceg, amit tudtok ajanlani tapasztalat alapjan?

Elore is koszi :)



#panel #falfuras
2021. márc. 23. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

miért kell ehhez cég...???


Bármilyen szaki megcsinálja neked...


Konkrétan hol keresel? Budapesten?

2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Kapásból tudnék 2 ezermestert mondani, ahol lakom. Olyat keress aki így hirdeti magát, mert más nem hiszem hogy kijönne ennyi munkáért.
2021. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Amennyiért kijön egy ilyen szaki, annyiért veszel egy barkácsáruház sajátmárkás fúrókalapácsot, hozzá egy véső-fúrókészletet.
2021. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, lehet, hogy nem voltam egyertelmu, nem fotnod, h ceg legyen, ezermester is teljesen ok :)


#3-as, annyibol nem hinnem, hogy vennek olyan keszletet :) es egy hasznalatert nem erzem ugy, hogy szukseges lenne vasarolnom. Ha mar vennek, akkor inkabb minosegit, ami pedig foleg nem annyiba kerul. De nem tervezek most ilyet beszerezni. Nokent nem hinnem, hogy annyira kihasznalnam, ritkan barkacsolok.

2021. márc. 23. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress ra a neten ezermester szolgaltatas cimen,rengeteg talalatot ad.
2021. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es igen, Budapesten keresek :)
2021. márc. 23. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Falfúró c. Filmet... 😂😂😂😂
2021. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Pedig ezek a gépek is rengeteget kibírnak. Nekem is egy olcsó Gérex van, aztán széjjel véstem már vele a házat felújítás keretében. Sógornak meg egy Praktikeres LUX-van, az is brutál amit kibír. Sajnos a szakik őrült pénzeket elkérnek, így telán jöbb lenne valami ismerőst, vagy kollégát találni akinek van gépe.
2021. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a valaszokat!


#5 igen, ra tudok keresni, de gondoltam hatha valakinek van ilyesmi tapasztalata, es tud ajanlani valakit..

2021. márc. 24. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!