Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsi a furdoszoba, mit tegyek?

Kicsi a furdoszoba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Koltozunk egy alberletbe, ahol a furdo nagyon kicsi. Annyira hogy nem fer be a mosogep, viszont mashova nem tudom tenni mert csak oda tudom be kotni. Mashova elvezetni sem tudom, mivel a lakas nem a mienk, nem nyulhatunk hozza. Szoval keresek olyan mosogepet ami kb fel meter szeles. (Szerintem ekkora nem letezik) hogyan oldjam meg? Olvastam a hordozhato mini mosogeprol, de az nekunk nagyon kicsi lenne.

Koszonom a valaszokat!



2019. máj. 11. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ami 60cm széles, és 45 cm mély, elöltöltős whirlpool. Az nem jó?
2019. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felültöltős mosógép?

Azok közül van 40 cm széles is.

(40*90*60)

2019. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Candy mini
2019. máj. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van 2-3 márka, aminek van minimosógépe, a szélessége 51 cm. Nekem is ilyen van, Candy.

De van egy nagyobb mosógépem is, az a fsz. túlfalán van, átfúrtuk a falat.

Egy laksát mosógppel / mosógépkiállással kell kiadni... Ha ez nem lehetséges és mosodába kell járni, nyilván olcsóbb a lakás... ezt az áralkunál kell szóvá tenni, és nem megfelelő lakást nem elfogadni.

Én lakásvételnél legalább 3 lakást passzoltam emiatt.

2019. máj. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem az embereket, miért veszik az elöltöltőseket. Le kell guggolni elé, nyitva kell hagyni az ajtaját ami így még kisebb teret enged.


Kis fürdőszobába csakis felültöltős való.

2019. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Lehet látni, hogy mennyire habos és kell-e még öblíteni. A vízmelegséget is lehet ellenőrizni az üvegen keresztül. Van még pár dolog, ami most nem jut eszembe.


Hely szempontjából nem csak a szélesség, hanem a mélység is lehet gond. Hozzám elférne egy felültöltős széltében, de mélységében nem: 25 cm-re belógna az ajtóba!

2019. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: Megnéztem, így is belóg.:) 15x50 cm hely van a mosógépnek. Ezért vettem egy 38x51-eset, ez a létező legkisebb.
2019. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, azzal már csak mosni is bajos. Mi fér bele? Bugyi?

Idióta egy lakástulaj aki ennyire lesza.om üzemmódban adja ki a lakást, hogy nincs kialakítva mosógépnek tisztességes hely.

2019. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az öblítést tisztességesen úgy tudod ellenőrizni, hogy az utolsó öblítővíz kémhatását megméred. Ph7-nek kell lennie, ezt természetesen csak akkor lehet megtenni, ha kádba engeded.
2019. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!