Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez a WC-papír tartó hogy működik?

Ez a WC-papír tartó hogy működik?

Figyelt kérdés

[link]

A tartóhenger az rugós? És úgy lehet egybetolni, hogy ki lehessen venni?

Mi tartja a falhoz rögzített tartóhoz a hengert?


2021. ápr. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Rögzítése biztosan meg van oldva, de a képen nem látható. A henger aligha egybetolható, hanem talán felfelé kiemelhető, de a jobb oldalinál nem látható. Talán a bal oldalon felemelhető kicsit.

Ez mind csak elképzelés. Látni nem láttam. Amelyik üzlet reklámozza, ott nézd meg.

2021. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

A két tartón van egy-egy rövid csap, a közepében meg van egy rugó, ami így a helyén tartja. A középső részt össze lehet nyomni és kivenni.

Gyenge a rugó, gyakorlatilag két ujjal megfogod az egyik végén a hengert és elkezded a másik tartó felé nyomni és összemegy.

2021. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

És ráadásul nem is fém, csak krómozott műanyag:

"SPINDLE: made in Chrome-plated plastic and equipped with an inner heavy-duty spring."

[link]

2021. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlónk van.

A papírt tartó tengely összenyomható könnyedén. A két vége egy egy kúpba végződik. A kúpok a két tartóban lévó lyukba mennek bele.

A wc papír guriga forog a az összenyomható tengelyen.

2021. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%
Én inkább azon gondolkoztam el, ki az a barom aki képes egy budipapír tartóért majd 6300 forintot kiadni...
2021. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a tengely összenyomható. Nekünk is hasonló van.

Viszont ez a kialakítás gyanús hogy 4 csavarral rögzíthető, amiket igen pontosan kell befúrni a csempébe.

2021. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!