Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha beleesett...

Mit lehet tenni ha beleesett a wc papír guriga a wc-be, és ke us húztam?

Figyelt kérdés
Öblítés közben esett bele, már esélyem sem volt kikapni onnan, és lement, nem tudom meddig mehetett, de nem látni. A sima víz us lassabban folyik már le :( kb fél tekercs volt... Van otthoni módszer a kiszedésre, vagy muszáj hívnom a duguláselhárítást?
2019. nov. 25. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Az bőven elvitte a víz,mielőtt még megszívta volna magát .
2019. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem sem lesz gáz. Levitte.
2019. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk eldugult a vécé, bár egy teljes guriga esett bele.

Én is a gyakorin kértem segítséget :D

Végül be kellett nyúlnom kézzel (nejlonnal) és sikerült "kidugítanom".

2019. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írja a kérdező, hogy lassabban folyik le a víz. Vagyis, nem ment le.

Legalábbis akkor még, amikor kérdezett...

Azóta nyilván szétázott, és elvitte a víz. A guriga is szétázik egyébként, csak lassabban.

Ha mégse jó még, akkor meg időnként engedni kell rá újabb vizet, és majd leviszi egyszer csak.

2019. nov. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több vödör vizet önts a vécébe, de ezzel egyidejűleg a tartályt is ürítsd. Talán a nagy mennyiségű, sebesen zúduló víz ereje leviszi és megúszod a duguláselhárítást. Nekem volt, hogy ez a módszer sikerrel járt.
2019. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem megúszom elhárítás kihívása nélkül, már kicsit könnyebben folyik le a víz. Kiszedni biztosan nem tudom, mert sokkal mélyebbre ment, igazából azért izgulok, mert több kanyar is van az lefolyócsőben, mielőtt a függőleges ejtőcsőbe érkezne...
2019. nov. 26. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezz ilyet: [link]
2019. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!