Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rosszul bekötött csaptelep?

Rosszul bekötött csaptelep?

Figyelt kérdés
Kifizettük a "szakembernek" a pénzt, de szerintem valami nincs rendjén. A hideg vízből meleg jön és úgy volt megállapodva, hogy mind a kettőt beszereli. Erre csak az egyiket szerelte be és +7.000 ft-ot akart kérni a másik beszereléséért. Az lenne a kérdésem, hogy fizessem ki úgy hogy alapból rosszul van bekötve vagy próbáljam meg én? Elnézést a tudatlanságomért, de sajnos nem volt apám aki ezeket a fortélyokat megtanította volna.
2021. máj. 5. 00:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ebből kifolyólag nincs hideg víz. Ami nem is lenne nagy gond, de azért mégiscsak jó lenne ha már az alkatrészeket megvetette a mester.
2021. máj. 5. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez simán egy kontár volt, a meleget rákötötte a hideg oldalra, a hideget meg rá sem kötötte.

Nem nagyon lehet mit csinálni, meleget lekötni, át a meleg oldalra, a rá sem kötött hideget meg rákötni. Bár szerintem inkább hívj egy szakembert, vagy oylat aki már csinált ilyet és alap dolgai vannak kéznél, pl tömítőanyag.

2021. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet még nem is hallottam .
2021. máj. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Mi a fax? :D

Oké hogy nem értesz semmit hozzá, de ha lenézel, mit látsz? Kettő vezeteket a csapról, egyet? Melyik oldalra van bevezetve alul. Azert a piros kek jelzest csak latod? Kizarasos alapon is, amelyikra ra van kotve az a meleg, amire semmi nincs az a hideg.

2021. máj. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!