Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Erkélyre belátás ellen?

Erkélyre belátás ellen?

Figyelt kérdés

Nádat nem akarok mert üreges anno bele költözött minden is plusz a nap eléggé kiszivta. Hallottam fűzfa vessző szövetről is de nekem eléggé át tetszőnek tűnik.

Néztem még neten írták a homokszórt fóliát de ha közel vagyok az üveghez belátni nem? Képeken eléggé ugy tűnt pedig ez tetszik a legjobban eléggé esztétikus. 1.emeleti full üveg az erkély 3m hosszú és fő út mellettünk van szemben lévő lakásokból is teljesen át látni.


Köszi az ötleteket!



2021. máj. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van üveg, akkor olyan pár miliméteres lyukakkal perforált fóliát, mint ami patikák üvegén is szokott lenni. A rendes nevét nem tudom.
2021. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni az erkélyen? Olvasni? Tehát fény azért legyen? Vagy mit ne lássanak? Szerintem olyan homokszórt fólián annyit látni fognak, hogy ott vagy, de csak olyan homályosan. Az is baj? Felülről ne lássanak be vagy oldalról? A full üveg azt jelenti, hogy csak olyan derék magasságig üveg, de addig full, vagy fel, egész a következő erkély aljáig?
2021. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan az erkély mint a tipikus panel lakásoknak csak ez újépítésű oldalt nincs olyan üveg mint a paneloknál nincs erkély szomszédom egyik irányból sem csak olyan 10méterre az nem lényeges. 130cm magas az erkély korlát az üveg is eddig tart. Amit csinálunk az erkélyen hát kiülünk beszélgetünk, ott dohányzunk, borozni ki szoktunk ülni nyáron, hát ilyen általános dolgokra amire egy erkélyt lehet. Nekem őszintén baj ha homályosan is belátni. Az lenne a legjobb ha befelé egyáltalán nem.
2021. máj. 8. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"130cm magas az erkély korlát az üveg is eddig tart"

Akkor bármivel burkold le, fény bejut fölötte. Vannak pár ezerért kimondottan autóüvegre való, átlátszatlan fóliák, az pont jó neked. Bár értelmét nem látom, mert deréktól felfelé úgyis belátnak.

2021. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az nem gond szembe lévő lakások csak 1 emeletesek

Földszint, 1.emelet, tetőtér annak nincs erkélye.

Köszi a tippet utána nézek.

2021. máj. 8. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!