Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Panel erkélyre belátás ellen?...

Panel erkélyre belátás ellen? Tapasztalatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nád szimpatikus, olcsó megoldásnak tűnik tudom hogy nem tartós évente 2 évente szerintem nem nagy beruházás DE üreges és félek hogy pók, darázs egyéb bogarak bele fészkelnek vagy közé... ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat? Néztem ilyen erkély ponyvát is de van cicánk és félek hogy alul ki bújna (perpill nem használjuk erkélyt tele van pakolva a cicus januártól van nálunk még nem járt kint).

Valami egyéb opció van még erkélyre? 3m hosszú az erkély és 130cm széles főútnál lakunk belvárosban.



2020. ápr. 10. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a pinterestet, instagramot, google képkeresőt inspirációnak. Rengeteg ötlet van fent panel erkélyre.
2020. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy mintás, nem átlátszó zuhanyfüggönyt vett ha jól emlékszem a LIDL-ben, azt szerelte fel. Komolyan mondom, még jól is néz ki, és nap meg eső beverődés ellen is véd.
2020. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez oké, nekem cica biztos kéne :) meg a nádról vélemény mert az is tökéletes lenne.

Pinterest meg instat már végig néztem meg is van milyen lesz majd az erkély csak ez a fránya baj van még de várom hátha valakinek van tapasztalata is a náddal vagy egyéb cicás megoldás van

2020. ápr. 10. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Nádszövet helyett használhatsz fűzfavessző szövetet is. Erősebb, tartósabb.

[link]

2020. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Woow ez nagyon szép!köszönöm!!!
2020. ápr. 11. 07:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a belátás elleni megoldásokhoz nem szeretnék hozzászólni, mert ez egyéni ízlés és pénztárca függvénye.

Viszont cicásként azt mondom, hogy az erkély a cica szempontjából komoly veszélyforrás, nagyon alaposan meg kell oldani a cica védelmét.

[link]

[link]

2020. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az egész erkélyt macskahálóztattam és függönyt is tettem fel. Két legyet egy csapásra.:)
2020. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felül nem fogom le hálózni mert fel se tudna ugrani erkély korlátra az kb 150cm magas a kis cukiságom kanapéra se tud ami 45cm magas :D voltunk vele dokinál is hogy mi az hogy nem tud fel ugrani megvizsgálta semmi baja sincsen szerencsére orvos azt mondta hogy valószínűleg nem érez rá késztetést. Na én ezt cáfolom... Mi meg engedjük neki hogy kanapén legyen DE nem tud rá felugrani :D ezért hangos nyávogással és lába felfelé állásával jelzi hogy bizony ő fel akar oda menni. Mielőtt orvoshoz vittük mindig fel akartuk csalogatni pl kajával, játékával de szegény akárhogy próbálkozott feljönni nem tudott ugrani úgy mint a többi cica amúgy aranyos ebből a szempontból és örülök hogy nincs baja. Huhh kicsit sokat írtam szeretek a cicámról beszélni :D na és emiatt nem akarjuk lehálózni erkélyt teljesen, szeretünk ki hajolni :D én egyedül alsó részétől félek hogy ott kimenne, a padló és az erkély korlát közötti részre kéne valami megoldás fúrni nem lehet bele szerintem vagy nem tudom mivel kéne megoldani. Lehet ha a padlóig leérne a "kerítés" akkor nem lenne gond vagy esetleg téglát rakni végig azon a részen?
2020. ápr. 11. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Drágám..:) Képet nem tudnál feltenni az erkélyről?
2020. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!