Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » MIlyen ragasztót használjak...

MIlyen ragasztót használjak falra?

Figyelt kérdés
Garázs falát hungarocelezzük be a napokban. Milyen ragasztót használjunk rá? Sima csemperagasztó, vagy mivel kinti fal legyen flexibilis? esetleg más?

2021. máj. 11. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj semmilyent. A ragasztó fog használni téged!
2021. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdésed arra vonatkozik,hogy a falra a polisztirolt mivel ragaszd fel,akkor :polisztirol ágyazó és ragasztóval.A csemperagasztó teljesen más,másra is való.A falat letakarítod,a nagyobb hibákat vakolat tégla gyengüléseket levered,A lyukakat kikened,portalanítod és pont perem módszerrel felhelyezed a táblákat.A sarkokon kötésben,az ablakok körül egész táblákat használva.A táblák felületének 60%-át kell ragasztózni.Indító pallóról vagy indító sínről fogsz dolgozni?
2021. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sinről. köszi a választ. Igen, a módszerrel már tisztában vagyok ugyanis YTon kicsit utána néztem meg segitettem is régebben egy két helyen szigetelni igy a ragasztás meg a gőbelezés úgy ahogy megy már. Egyedül a alkalmazandó ragasztóval nem voltam tisztában.

Te milyet használsz, vagy használnál szivesebben? mármint márka szerint. ami jó ár érték arányban is van meg minőségileg is ok.

2021. máj. 11. 18:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az első mondatodra hogy pontositsak. egyszer az érdekelt h milyen ragasztóval teszed a falra. másodszorra hogy ugyanezzel vagy másikkal kened be "vakolod" hálózásnál
2021. máj. 11. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt használjuk ágyazásra és ragasztásra.Nincs kedvenc.Prak..eres vackokat került olcsó vizes homok!!! műgyanta (ami a ragasztás erősségét adja)alig van benne.
2021. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak idején Baunmit Duocontact-ot használtam, ragasztásra, hálózásra is, és Baumit UniPrimer-t a vakolás előtt kellősítésre.
2021. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó közép kategóriás ragasztó. Ha lábazatod is lesz ,akkor starcontact inkább.
2021. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!