Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festés után lehet még alapozót...

Festés után lehet még alapozót használni utólag és megint rá festeni?

Figyelt kérdés

Van egy 30 négyzetméteres szoba.

Hibák ki javítása, glettelés, csiszolás meg történt. A falak ki száradtak és egyből el kezdte festeni a falat.

Amikor meg kérdeztem hogy milyen alapozót használt azt mondta, hogy azt csak a hülyék használják.

Sajnos látszik a falon, hogy több helyen foltos maradt a fal és egyéb szépségi hibák még.



2021. máj. 15. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Olyan emberek válaszait várom aki nem csak ki keresték a google-ban, hogy mi van ilyenkor ha nem szakemberek válaszait.

Köszönöm.

2021. máj. 15. 14:08
 2/7 anonim ***** válasza:

A fal jól le lett portalanítva a csiszolás után? Mert ha a festék nem tudott jól oda kötni a felülethez akkor, hiába alapozod le ezt a felületet! Akkor újra finoman átcsiszolnám, majd leporolnám, lealapoznám és utánna festeném 2 soron, úgy akkor stabil felületet kapsz!

De ha úgy látjátok hogy jó a felület nem akar könnyen elválni a festék akkor is le lehet alapozni és utánna festeni!

Ezt így, láttatlanba! Úgy lehetne megmondani pontosabban ha látni lehetne, hogy pontossan mi miatt lett olyan a fal még festéktől is függhet!

2021. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint a fal le lett portalanítva. A festék is oda ragadt a falhoz nem jön le, de ocsmány ahogy ki néz jelenleg.

A srác aki csinálta azt mondta, hogy még egyszer át festi és nem lesz vele semmi baj. Persze a srácot azóta el zavartam, mert nagyon trehány munkát végzett. Vannak helyek ahol sima a fal és festék is szépen néz ki rajta, de a falak nagy része tele van foltokkal és kicsit érdes a falnak a felülete, nem olyan sima mint máshol.

2021. máj. 15. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Telibe lett glettelve ?Ha nem ,foltos is marad.
2021. máj. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szobának csak egy bizonyos részeit glettelte le.

Most mit csináljak vele? A festék rajta van, de ocsmány ahogy ki néz.

2021. máj. 17. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Szerintem ha azt akarod hogy szép legyen, inkább minthogy olcsóbb akkor telibe glettelném 1-2soron( attól függ mennyire csunya a felület) akkor kapsz egységes sima felületet! Utánna megcsiszolni leporolni lealapozni és festeni!
2021. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2021. máj. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!