Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szórt purhab kb mennyibe...

A szórt purhab kb mennyibe kerül? durván 100 négyzetméter kellene 5 centiméter vastagságban. Saját magam megtudnám oldani? Sima kompresszorral van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy látom ebben a hirdetésben használtan 2 milla felett van egy ilyen gép.

Szóval nem valószínű,hogy sima kompresszor erre jó lenne.


[link]

2021. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ilyen cégnél, ismerem a gépeket is, kompresszorral nem tudod megoldani, max ha van két hidraulikus elektromos pumpád ami a két komponenst felpumpálja a pisztolyig. A gép egyébként drága, olyan 5millától felfelé van az új ára. Kezdő gépnek az E5 tökéletes. Az se mindegy nyitott vagy zárt cellás habot akarsz, az alapanyagot még csak bontatlan egész hordóban lehet kapni, egy szett kb 500 ezer Ft, és kb fél tonna a súlya. Ha céggel csináltatod, olyan 1.5 milla lesz az ára mindennel együtt. Javaslom a zárt cellás habot egyébként
2021. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mivel jobb a zárt cellás hab? Én nyitottra gondoltam.
2021. máj. 28. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisebb a lambda értéke, tehát jobban hőszigetel. És járható a felülete, a nyitottnak nem, puha mint egy szivacs
2021. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!