Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Burkolásnál miért jobb a...

Burkolásnál miért jobb a szilikonozást egy drágább kinyomópisztollyal végezni mint egy olcsóval? Magyarul miben jobb?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szebben lehet adagolni
2021. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Semmivel. Kb. mint egy drágább csavarhúzóval behajtani egy csavart.
2021. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

2


Csak az a drágább csavarhúzó 20 év múlva is csavarhúzó lesz, míg az olcsó hajlik, törik, vagy szimplán kikopik. Nem hiszem el, hogy annyira naiv vagy hogy elhiszed hogy a lengyelpiacon vett 200 forintos csavarhúzó az pont ugyanott van mint a 2500 ft-os Gedore vagy Knipex.

2021. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
#3: Műszaki területen dolgozom, ne oktass ki, köszi. Csak itt szó sem esett professzionális felhasználásról. Abból, hogy egyáltalán megkérdezte tudható, hogy nem szakmabéli, tehát nyilván csak otthoni felhasználásra kell neki. Arra meg jó az olcsóbb.
2021. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es! Köszi a választ! De az most mindegy hogy nekem mi a jó, nem az a kérdés. A kérdés természetesen hozzáértő, vagyis tapasztalt burkolókhoz szól, és arra vagyok kíváncsi, hogy egy profi burkolónak miért a drágább kell, ha az kell egyáltalán. Neki miben nyújt többet a drágább mint az olcsó.
2021. máj. 30. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb, könnyebben törik el a mindennapos igénybevétel hatására, valamint kissebb erőhatással működtethető, amikor napi 12 tubust kell kinyomni azt megérzi az ember a kezén.
2021. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 30. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is műszaki ember vagyok.

Épületgépész vagyok így sokat sziloplasztoztam már.


Sajnos van olyan kinyomó ami elhajlik és alig lehet használni.

Magamnak sose vennék ilyen szerszámot mert több évi használatban gondolkodom.

Biztos van kompromisszum annak aki egyszer szeretne sziloplasztozni.


Egyébbként nem a burkolók sziloplasztoztnak a legtöbbet.

Talán az ablakosok?

2021. máj. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

otthoni alkalmi használatra teljesen jó az olcsó is, de olyat vegyél ami alul+felül is tart, mint ez:

[link]


Igen, benne van, hogy nehezebb nyomni, és egyszer majd el is törik, ez egy időre dolgozó szakinak nem fér bele, az otthoni barkácsolásba meg igen.

2021. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz. Komfortosabb...

Ha van rá igénye az embernek, akkor jó szerszámot választ a mindennapos munkavégzéshez.

Szinte mindig mindenből a minőséget keresem, hogy hosszú ideig ne keljen újat venni és élvezetesebb legyen az adott feladat.

Van egy másik oldala is, ha elmegyek valahová dolgozni és profi szerszámokkal végzem azt, egy olyan következtetést von le aki látja, hogy igényes szakember lehet és sikeres, ha van elég pénze jó szerszámokba befektetni. Egyébként egy tulajdonosra megnyugtatóan hat a minőségi szerszámok látványa.

Persze mindig a végeredmény a legfontosabb, de hasznos a látszat is.

2021. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!