Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlófűtéses járólapra lehet...

Padlófűtéses járólapra lehet laminált padlót tenni? Vagy az rontja a fűtés hatékonyságát?

Figyelt kérdés

Emeleten padlófűtés van, viszont a rajta lévő járólap nagyon ronda, és szeretnénk lecserélni. Az olcsóbb megoldás az lenne, ha rá tudnánk rakni laminált padlót, viszont nem tudom, hogy akkor a hőleadás mennyire romlana? Egyéb megoldás van a feltörésen kívül?

Kb mennyibe kerül egy teljes járólap csere feltöréssel, és lejárólapozással együtt egy 20 m2-es szobában?



2021. júl. 1. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jelentősen rontja a hőleadást. Ez csak nagyon erős tip mert nem néztem táblázatokat, de ilyen 60% körül eshet vissza a teljesitménye a járolaphoz képest.
2021. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Tesómék most akartak járólapozni, és csak a lerakásra 6500Ft/m2-es árat mondott a burkoló.
2021. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
#2: Nem lerakni, felszedni akarja a járólapot. Ahhoz nem kell burkoló.
2021. júl. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 olvasd már el mégegyszer a kérdést!!


"Kb mennyibe kerül egy teljes járólap csere feltöréssel, és lejárólapozással együtt egy 20 m2-es szobában?"

2021. júl. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Mi most vettünk járólapot az volt 20nm² 5980ftnm² , hozzá az anyag kb 20.000ft tehát 140.00ft ,mi magunknak törjük fel ,magunknak csinálunk mindent.De ha szak ember csinálta volna a járólapot nem számolva lett volna 150.000 plusz a járó lap ami 120.00. Tehát baromi drága.
2021. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon rondának látod, akkor a legolcsóbb megoldás a lefestése.

Ehhez van kifejezetten járólap festék és a linkben vannak videók, ami bemutatja, hogy tudod házilagosan is megcsinálni.

Nem tudom, hogy mennyire tartós, mert ebben nem mélyedtem el, de jó pár évet kibír, igénybevételtől függően. Aztán feltörni és újraburkoltatni azután is ráértek. Én biztos ezt a variációt választanám.

[link]

2021. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!