Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy félkész...

Mennyibe kerül egy félkész lakás befejezése?

Figyelt kérdés

Nettó 100 négyzetméter. Szerkezetkész-fűtéskész állapot között van félúton a lakás. Fűtés, víz, gáz és villamos hálózat teljesen kész van. Központi fűtés van, kazán (mindenestül, tehát kémény stb.) és csövezés kész, radiátorok felszerelve nincsennek de megvannak. Padló aljzatbetonozva, falak csupasz tégla. Nyílászárók be vannak építve.

Nagyságrendileg mennyi lenne ezt lakható állapotba hozni? Nem a legolcsóbb bóvli dolgokat szeretném megvenni, de ez a minőségre vonatkozik, "tudásban" bőven elég az alap mindenből. Tehát nem kell kézzel polírozott afrikai mahagóni padló, elég a "sima" laminált padló vagy járólap, csak nem a Tesco gazadságos minőségből (és ugyanez minden másra is igaz). Nem kell luxus, de egy közepes minőség igen, ami nem megy tönkre 5 év alatt. Kívülről minden kész van már a házon.


2021. júl. 4. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezt így nagyon nehéz megmondani. 5 millió körül kezdődik.
2021. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én is 5-6 körül saccolom az alsó középkategória áraival, pl 6000-7000 forint/m2-es burkolatok, egy másfél milliós konyhabútor+ a berendezések, kád is van tól-ig, de vehetjük egy 100-120ba, 100m2-t kifestetni se kevés, persze ha magatoknak kifestitek lehet spórolni valamennyit, de iszonyat anyagárak és munkadíjak vannak jelenleg.
2021. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok. Egyébként most csináltuk nálunk a tetőteret, szerkesztés állapotban volt. Burkolatok, szaniterek és a hozzá tartozó "apróságok" festés, kapcsolók, konnektorok, lámpák, belső ajtók. Konyha ott nincs, csak 3 szoba, fürdő, wc. 75m², 3millió volt, bútorok még nincsenek. Én raktam le a laminált padlót, beépítettem a belső ajtókat.
2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igény függő is, valahol 5-15 milla között
2021. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!