Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha a lakás belül szigetelve...

Ha a lakás belül szigetelve van tehetek-e kívülre is szigetelést hungarocellből?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, viszont mivel nem fog annyira szellőzni a fal sokkal könnyebben fog penészesen ha nem szellőztetés eleget. Sajnos tapasztalat 😏
2021. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tegyél csak kívülre.
2021. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sors úgy hozta, hogy előbb szigeteltem a lakást belülről, ami kiválóra sikerült.(3 cm vastag hungarocell ragasztva) A kiváncsiság motoszkált bennem, egy év múlva kívülről is leszigeteltem a házat,(ez is 3 cm-es hungarocell ragasztva) megkapta amit kell, erre ment a színrefestés...

A lakás több helyen is igen finoman szellőzik, nincs penész sehol.

Sőt a padlásszigetelés miatt sem párásodik sem a gerendázat, sem a mennyezet.

A lényeg, hogy kevesebb, mint fele a fűtés- energia fogyasztás...az éves leolvasásból úgy számoltam, hogy picivel több mint 30% a fűtésfogyasztás. Ketten vagyunk


A lényeg, hogy nálam bevált.


(máshol láttam ezt a meoldást, 3-as lépésálló hungarocell táblákkal.)


Természetesen más másként látja.

2021. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!