Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Állami támogatások otthonfelúj...

Állami támogatások otthonfelújításra?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 3+3 milliós támogatáson kívül van lehetőség lakásfelújítási támogatások igénylésére? Újonnan vásárolt, de felújításra szoruló régi ház külső szigetelése, nyílászárócserék,fűtéskorszerűsítés, tetőcsere az elsődleges. Édesapám, egyedülálló (őzvegy) 56 éves férfi lenne az igénylő, nincs eltartott gyermek, így a korábban említett támogatásra nem jogosult. Merre tudnék keresgélni a témában? Köszönöm a segítséget!

2021. aug. 6. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz ilyet szólj nekem is. Én sokáig kutattam, de semmi olyan támogatást nem találtam amit azok is igényelhetik akiknek nincs vagy már felnőtt a gyermekük.
2021. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem létezik ilyen.
2021. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Természetesen nem ekkora mértékű támogatásra gondoltam, hisz arról már értesültünk volna. Bármilyen korszerűsítésre/környezetvédelmi/energiatakarékos rendszerek kiépítésére vonatkozó pályázati lehetőség, adókedvezmények, esetleg ha valaki valamilyen területi, önkormányzati lehetőséggel találkozott, minden érdekel. Sajnos én sem találok semmit, pedig nekem nem olyan "természetes", hogy egy felnőtt, életét végig dolgozó ember számára nincs semmi lehetőség. De nem adjuk fel,ha valaki hallott esetleg valamiről, várom még a tippeket :)
2021. aug. 7. 10:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg magánvállalkozókét telephely létesítésére irányuló dolgok is érdekelnek, műhelyépítés, fejlesztése.
2021. aug. 7. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!