Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Orokoltem egy regi hazat...

Orokoltem egy regi hazat aminek a teto lecei nehany helyen elvannak torve.Sok helyen a lecek epek de elegge megvannak hajolva a ccserepek alatt.a kerdesem az lenne hogy azokat a leceket is ki kell cserelni amik megvannak hajolva?

Figyelt kérdés
Vagy eleg csak a torotteket? Azert kerdem hogy kb tudjak arban viszonyulni.

2021. aug. 10. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy ács tudja neked megmondani, ahhoz meg látni kell.
2021. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kicserélném. Először hajlik, aztán törik.

Ha most leszeded a cserepet, kicserélsz egy csomó tetőlécet, akkor nem akarod, hogy 1-2-3 év múlva a meghajlottak eltörjenek.

2021. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, amit fentebb javasoltak, azaz a meghajlottakat is cseréld ki, vagy legalább a háznak azon része fölött, ami a leglakottabb. Pl. egy istálló, kamra... ráér később, amikor lesz rá pénzed, ill kicseréled azt, ami közben eltörött.
2021. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikusan az a dolog, amit érdemesebb most egyben megcsinálni (persze ha lehetőségeid engedik) mint apránként, mindig a legrosszabbakat, törötteket cserélgetni. Magyarul az összes lécet cseréltetsd ki, a töröttet, hajlottat, épet is.
2021. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!