Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Borzasztoan rossz geneket...

Borzasztoan rossz geneket orokoltem, legalabbis en igy latom magamon es egyenlore plasztikaztatni nem szeretnek. Probaltam elfogadni magam, de meg nem nagyon sikerult. Tippek, hogy hogyan tudnam elfogadni ugy magam, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 22:42
 1/2 anonim válasza:
77%

Hasonlóan érzek, mint te...

Próbáld meg meglátni magadban a jó/szép dolgokat, tudom nagyon közhelyesen hangzik, de tényleg így van! Legalábbis nekem ez segít.

Próbáld meg, ahogyan csak tudod megszilárdítani az önbizalmad, ez még nekem se sikerült teljesen. Ami a legfontosabb nem minden a külsō, DE a mai világban legalább annyit számít, mint a belsō úgy hogy próbáld magad javítani (edz,olvas és tedd az amit szeretnél).

(Ha van kedved beszélgetni vagy kérdezni valamit nyugodtan írj 16/f :) ).

2020. ápr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit tudsz azt probald meg kozmetikai eszkozokkel, eletmoddal orvosolni. Amit nem tudsz, azoknal pedig allits fel fontossagi sorrendet, nezd meg mit lehet belole kihozni, lehet-e rajta valtoztatni, ha igen mennyiert es milyen aldozatok aran.

Utana el tudod donteni, hogy meg mindig zavarnak-e az adott dolgok.

Ha igen, akkor pedig minel elobb menj, aztan csinaltasd meg, mert csak elmegy az idod.

Bizonyos keretek kozt a plasztika az inkabb "eletmento" sem mint felesleges dolog

2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!