Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelben, a fürdő, külön...

Panelben, a fürdő, külön wc-be kell rakni fűtést? Télen nem lesz gond, ha nem lesz? Bepenészedhet? Jöhet minden észrevétel+

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fűtéscső jön le a wc-ben és onnan megy át a fürdőszobába, majd vissza lefelé.

Egycsöves a rendszer.

Milyen az eredeti fűtésmegoldásod abban a panelban?

2021. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már úgy költöztünk ide, hogy az előző lakó kiszedette a fürdőből a fűtéscsövet zuhanyépítés miatt, mivel az a kád alatt futott eredetileg. Igaz, sosincs becsukva a fürdőajtó, de nem hiányzik a fűtés, és a fürdő a lakás legszárazabb pontja. A szobák sarkai a panelillesztéseknél végig penészednek (azon az oldalon, amelyiken nem fut fűtéscső), de a fürdő sosem.
2021. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs meleg fűtéscső. Távhő, de nem egyedi mérős.
2021. aug. 24. 22:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, a fűtés nélküli fürdőszoba, az öszkomfortos? Albérletbe vettem ki, és most látom igazán milyen is.
2021. aug. 24. 22:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is a kád alatt megy a fűtés és onnan vissza a wc-be alul. Akkor a wc-ben sincs fűtéscső?

Hányadikon laksz? Egycsöves a szobákban a fűtésrendszer?

2021. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Wc-ben sincs fütéscső 4/4 ben lakom. Szobákat nem tudom, még pár nap és költözök, de a szerződést már aláírtuk. De csütörtökön, megyek, és megnézem a szobák fűtését. Pénteken megyünk közjegyzőhöz. Gondolom, ezt el lehet neki mondani.
2021. aug. 24. 23:02
 7/13 A kérdező kommentje:
De, ha kád alatt megy, akkor a wc hátuljára érkezne a cső. Ami be van építve.
2021. aug. 24. 23:05
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Biztos nincs a fürdőben fűtés? Felújításkor igen változatosan tudják megoldani.

Fűtés nélkül befagysz télen a fürdőben. Annyira nem melegíti be még a mellette lévő fűtött hely sem. A közjegyzőnek említsd meg a penészedést is.

Nem is értem, hogyan nézted meg azt a lakást, mielőtt aláírtad a szerződét.

2021. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már örültem, hogy valaki kiadja. Pár hónapig keresgéltem de nem nekem adták ki. Végül Ingatlan közvetítőzöz mentem, segítsen mivel egyedül veszem ki, és már nagyon kellett az albérlet örültem, hogy valaki már igent mondot.
2021. aug. 25. 00:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen új, hogy vannak ilyen ingatlanok, hogy a fürdőbe nincs fűtés.
2021. aug. 25. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!