Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Igénybe szeretném venni a...

Igénybe szeretném venni a falusi CSOK-ot és a babavárót is korszerűsítésre és padlásbeépítésre mivel kezdjem?

Figyelt kérdés

Még csak agyalunk, de nem tudom mivel kellene elkezdeni. Először szakembereket kell megkérdeznem, hogy mit mennyiért csinálnának? Villany csere, víz csere, nyílászáró csere plusz a padlás beépítése lenne. Nem tudom merre induljak. Teljesen tanácstalan vagyok. Először be kellene építeni a padlást és utána a többit vagy hogyan? Valaki tudna legalább valami okosat mondani? Nem vagyok jártas a témában. Nincs meg 60nm a ház alapterülete ezért szeretnénk a padlásra 2 kis szobát. Viszont ha először alul kezdenénk építkezni akkor nem lehetne a falusi CSOK-ot igénybe venni mivel nincs meg a 60nm, de ha fent kezdik el a munkálatokat az áramot azt először fent csinálják meg? De ugye akkor hozzá kell nyúlni a fűtéshez is, mert kell a fűtés is fentre. El vagyok veszve nem tudom, milyen szakemberrel kellene ezt megbeszélnem, hogy mit hogyan.

Valaki valami tanácsot tudna nekem adni?



2021. aug. 31. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

60 nm-tól lehet CSOK-ot kérni?

60 nm csak akkor lesz, ha a tulajdoni lapon 60 nm-ként fog szerepelni az ingatlan.

2021. szept. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ezen is agyalok, mivel ha fentre plusz szobát építünk az akkor több hasznos alapterület vagy oldalra plusz szobát kéne építeni? Ez sem teljesen tiszta...
2021. szept. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!