Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen modern, divatos szoba...

Milyen modern, divatos szoba fal színek vannak? És milyen formában? Felül fehér, oldalt minden fal más színű?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 09:41
 1/4 L.. István ***** válasza:
100%
Xard le a divatot, azt nézd, hogy neked mi tetszik, te fogsz benne élni, ha igaz! Nekem pl. nagyon bejön a mohazöld, ill. a dohánybarna szín, legközelebbi festéskor ezek valamelyike lesz.
2021. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben.
2021. szept. 10. 10:29
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Dohány szín nagyon szép szép szerintem. Azt vettem igaz nappaliba de nagyon tetszik. Mikor festettem még nem de megszáradt és szép lett
2021. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tele a net ilyesmi képekkel:

[link]

[link]

[link]

[link]


Általában a plafon fehér, mert úgy magasabb optikaialg és világosabb is (kevesebb mesterséges fény kell), körbe meg minimum szobánként ugyanolyan szín. Kivéve, ha sötétebb vagy élénkebb színt is szeretnél, akkor csak az egyik fal - de ez már bevállalósabb. És trendi még mindig a fehér nyílászárók, fehér díszléc. Szóval ha eladnád, érdemes ezek közül választani.

Ha kiadod, akkor viszont javítás miatt érdemesebb a fehér, mert még mindig az, ami elég sok embernek a semleges, így el tudja képzelni benne a saját cuccait.

Ha meg saját, akkor meg hát ami neked tetszik. De gyűjthetsz a netről inspirációt (bármelyik évből:)).

2021. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!