Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A mester rosszul fugázta le a...

A mester rosszul fugázta le a csempénket. Helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Szörnyű érzés volt mikor megláttuk, hogy egy vagyon pénzért, a mester mennyire félvállról vette a fugázást. Olyan csúnyán csinálta meg, hogy néhány részen nem tömte ki teljesen a csempék közt, és takarítani sem lehet így normálisan,mert "beül" az üres kis helyekre a kosz és nem lehet kiszedni. Valaki tud javaslatot, hogyan tudnánk otthon újra fugázni?
2021. szept. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rá gép és szerszám amivel ki lehet szedni, aztán újrafugázni az egészet. Javítani nem érdemes, mert általában nem lesz pont ugyanaz az árnyalat mint a régi.
2021. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Minek fizetted ki???
2021. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert feketén dolgozik, és családi barát ajánlotta
2021. szept. 16. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha feketén dolgozik, akkor meg főleg nem kell kifizetni.
2021. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
90%
Ki kell kaparni az elcseszett fugázást óvatosan a csempék közül és meg kell csinálni rendesen.
2021. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja életemben először csempéztem, majd fúgáztam. Mondjuk fehérrel, szóval színproblémám nem volt. Csak bementem a boltba, mondtam, mit szeretnék, aztán el kellett olvasni a használati utasítást, az alapján bekeverni. Szerszámot nem vettem hozzá, egy bottal kevertem, és egy kartonpapírt tépkedtem folyamatban alkalmas alakúra :) mert ez csak egy kb. 1x1m-es felület volt (fél évig nem találtam embert, aki ezért kijött volna...). Jó erősen kell belekenni a "tésztát" a résekbe, a csempékre átlósan. Persze közben egy-egy adag lepotyog, úgyhogy érdemes aláújságpapírozni rendesen. De ha rájön az ember a mozdulatra, után már gyorsabb és kevesebb a veszteség :) Aztán rá volt írva, hogy mennyi idő múlva kell nedves szivaccsal alaposan áttörölgetni az egészet. Kb. egy-két óra meló volt némi tanácstalan toporgásokkal együtt, de végül teljesen jó lett. Senki meg nem mondhatja, melyik részt csinálta anno mester és melyiket én - pedig nálunk szépen csinálta. Persze ez most valószínűleg nem volt egy profi leírás, de szerintem bátran vágj bele. :)
2021. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz üldeni?
2021. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a jóakaró barátodnak, hogy küldje vissza, távolítsa el a régit és fugázza újra -ingyen.
2021. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt kellene, de anyukám szégyelli hogy ilyet megcsináljon
2021. szept. 16. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg nézze a ronda fúgát és szívjon vele.
2021. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!