Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Normális az,hogy egy kőműves...

Normális az,hogy egy kőműves a napi munkája után,széjjelhagyja a padlón a levágott purhab és gipszkarton darabokat,lereszelt hungarocelgolyókat(tele vele az ablaküveg,párkány,radiátor teteje,a padló),megkeményedett glettet, és az ételmaradékot?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értünk normális alatt? Normális, mint hogy általános, elterjedt, gyakran megfigyelhető jelenség? Igen. Ettől persze még nem szép dolog, de a kőművesek általában ilyenek.
2021. szept. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
A takarításért fizetnek nekik ? Nem. Arra van a segéd munkás.
2021. szept. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy összetakarít-e maga után, azt érdemes előre tisztázni mesterekkel és brigádokkal. Mert árajánlatnál még nagyon bólogatnak és kissé meg is sértődnek, hogy de hát ők mindig úgy szokták, ha utána szólsz, akkor meg csak azt kapod, hogy kérem, ez nem volt benne a megbeszéltben.
2021. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

A munka utáni feltakarítás,sitt elszállítása és a saját szemetük összeszedése nem ugyanaz.

Nálam szó nélkül összeszedte a festő, ajtóbeépítők is. El nem vitték, fel nem mostak, de mindent zsákba pakoltak maguk után. Nekem csak kidobni kellett, aprólékosan felmosni/ seperni.

2021. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Első nap megteszi utánna nem kellene jönnie

Ki nem szeret tisztán dolgozni nem jó szaki.

2021. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én már úgy vagyok vele, hogy ilyesmi már nem érdekel, ha a szakmai munkája kifogástalan.

Természetesen jobban örülnék, ha összeganajolna, de valójában nem takarításért van fizerve, az csak egy plusz, igényes ember esetén.

2021. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából minket se "zavart", viszont a földön hagyott ételmaradék és tejeszacskó, már szerintem gáz.

Ha valaki igényes megcsinálja, ha nem akkor nem.

2021. szept. 24. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálam nem nagyon takarítottak, de azért a szemetet meg a sittet elvitték. Nem kellett külön kérni, maguktól vitték el. A port letöröltem/porszívóztam én. De ha jól dolgoztak, ezt már külön nem tenném szóvá, annyira nincs jó szakember, hogy tényleg nem tudsz válogatni... Szomorú, de ez van.
2021. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!