Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A lakásomban a téglafalak...

A lakásomban a téglafalak gipszkarton előtétfallal vannak lefedve. Mennyi idő és milyen munkálatokkal jár néhány konnektor áthelyezése?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Semmi extra dolog nincs benne. Eleve van kimondottam kartonhoz való doboz amibe megy a konnektor, ehhez pedig koronafúró. Kb 5-10 másodperc alatt lehet fúrni egy új lyukat, egyedüli macera, hogy a kábelt hogyan tudod a régi konnektortól az újba átvezetni a karton mögött. ha csak kicsit kell odébb vinni, akkor ezzel sincs nagy gond.
2021. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Lepontozták az elsőválaszolót, pedig teljesen igaza van. Aki nem így látja, megindokolhatná.

Szerintem megoldható, de azért nagyon kétséges a kimenetele, ha messzire kell elvezetni.

2021. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy a lepontozók azt se tudják, hogy miről van szó, illetve nem tudják hogy is épül fel. 🙂 Én viszont 3 szobában is csináltam előtétfalat a házamban villanyszereléssel együtt.

Üdv:1-es

2021. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!