Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A csempeboltokban valóban...

A csempeboltokban valóban sokkal szebb csempék vannak, mint a Praktikerben, Bauhausban, stb?

Figyelt kérdés

A Praktikerben nézegettem csempéket, volt vagy 60-70 féle, volt választék, de hallottam, hogy a közelemben egy vásárló leszólta őket a társának, mondva, hogy milyen rondák ezek a csempék, sokkal szebbek vannak a csempeboltokban.


Valóban annyival szebb csempék vannak a csempeboltokban, hogy a Praktikeresekkel nem is érdemes foglalkozni? Ti hol vettetek csempét magatoknak?


2021. okt. 8. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Praktikerben néztem csempèt, kirakva nagyon sok szèp is volt, viszont nem volt kèszleten, csak ami a polcon. És sokkal dràgàbb mint màshol. Szerintem nèzz körbe mielőtt vàlasztol.
2021. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami a Praktiker féle üzletekben olcsó, az valamilyen gyártási hibás. Jó minőségű csempe olcsóbb a szaküzletekben és a választék is nagyobb, így nagyobb eséllyel lehet szebbeket találni.
2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...ez olyan mint az osan benzinkút...azt állítják, hogy ott biztosan szar a benzin, azért olcsó..hát meg lehet nézni, milyen hosszú sorok állnak..


Praktikerben vettem az összes csempét, padlólapot. A ragaszót a mapeinél, ez döntő. Nos hibátlan valamennyi csempe, kerámia, akár kül, akár beltéri.


Az igaz, hogy a nejem hetekig felváltva járt az obiba-praktikerbe.

2021. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem a környékemen egy-két csempeboltot, de a honlapjukon alig van termékinfó, azt írják, hogy a boltban kell nézelődni. Ebben azért jobb a Praktiker, Obi, stb. hogy online fent vannak a csempék, lehet nézelődni, meg árakat nézni.
2021. okt. 8. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as!

Megkérdezhetem, hogy ez mikor volt és mennyibe került a csempe?

2021. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn a csempèm nagy rèszèt csempeboltban vettem, mert az a termèk tetszett, egy rèszèt viszont praktikerben, mert fèláron adták ugyan azt, mint a csempèsek. Kèrdeztem a burkolót, hogy vacak-e, mondta, hogy hát elèggè, de a drágábbak között ennèl jóval szrabb is van. A vègeredmèny amúgy szèp lett.
2021. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!