Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A napelemes pályázat beadásáná...

A napelemes pályázat beadásánál nem számít bele a gyermekek száma az átlagjövedelem kiszámolásába? A kiírás tervezetében még azt írták beleszámít, a véglegesben úgy szerepel, hogy csak a tulajdonosok átlagjövedelme számít.

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagjövedelembe nem számít, csak a tulajdonosok ÉS jövedelemszerzők. De pont jár a gyerekért.
2021. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme mert bruttós leszel, igazából ugyanúgy fizetsz a vételezett áramért majd csak a betermelt áramot megveszik tőled xaréhúgyé, úgy 1/5 áron. Ha kp-ra csináltatod akkor még szaldós leszel. Nekem pár éve van napelemes rendszerem, ha ma kellene csináltatnom nem tenném. Pár év és ugrik a szaldó nekem is, hiába zsebből fizettem
2021. okt. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: ha ingyen van, akkor teljesen mindegy. Mindenképp megéri.



És igen, csakis a tulajdonosok jövedelme számít. Az olyan tulajdonos is aki nem lakik ott. És csak azzal lehet osztani aki jövedelemmel rendelkezik. Gyeses kismama és átlag jövedelem feletti férj esetén sokan kiesnek így.

2021. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!