Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Félfordítós Mofém WC szelep...

Félfordítós Mofém WC szelep helyett tartályost szeretnék, mert kicsi a víznyomás, nem viszi le a.. Mellékelt fotók szerint megoldható a kivitelezés ezzel a csővel bontás nélkül? És honnan veszi a vizet a tartályba? Csövet kell elvezetni a mosdó alá?

Figyelt kérdés
Meg ha a fentiek meg is oldhatók bontás nélkül, vajon a wc tető nem csapódik-e a hátamra? A wc sajnos nem mozdítható más pozícióba, mert akkor még az ajtó nem csukódik be tőle...

#alacsony víznyomás #Wc öblítő szelep #Mofém félfordítós szelep #Wc öblítő szelep tartályosra csere #Wc gyengén öblít #Vécé öblítő szelep helyett tartályost
2021. okt. 28. 14:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, elég keskeny a belinkelt tartály, és van neki hátsó és oldalsó kivezetési lehetősége is. Remélem, jó lesz.
2021. okt. 28. 18:34
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2021. okt. 28. 18:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért nem olyat veszel, amin a csésze tartja a tartályt? Akkor fúrni sem kell és szerintem szebb is.
2021. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz komplett csésze csere kellene, az áráról, és a munkáról nem beszélve. Persze ez is megoldás.
2021. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13/14

Annyira még nem vagyok képben, ezt se tudtam, hogy ilyen van. Persze nem rossz megoldásnak tűnik ez sem, viszont nálam sajnos centiken múlik minden. A beltéri ajtó cserénél szembesültem azzal, hogy 1 cm van a csésze perem és a becsukandó ajtó széle között, ráadásul úgy, hogy az ajtó mögött a zsanérnál még a csempéből is faragni kellett, mert nem lehetett becsukni. A régi, kidobott gerébtokos ajtónál több hely volt. Így a csészéhez inkább nem nyúlnék egyenlőre, csak ha már cserére érik, mert örülök, hogy egyáltalán meg lehetett így oldani esztétikusan, és használható lett. Persze azért futok egy kört, és nézek ilyet is, lemérem, csak attól tartok, hogy hiába lesz jó a méret, a bekötésnél mindig szoktak meglepetések lenni, és ezt a rizikót most nem merném inkább bevállalni.

2021. okt. 29. 12:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kell bontani, egy 20 asért + anyag megcsinálom ☝️
2021. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16/16

Melyik városban élsz?

2021. okt. 31. 08:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Csongrád megye
2021. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az sajnos messze van tőlem, de azért köszi.
2021. okt. 31. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!