Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mesterember kőműves eléggé...

Mesterember kőműves eléggé nem vízszintesen csinálta meg a garázs a a betont,mennyire jó ötlet az ha majd megszárad aljazt kiegyenlítőt öntenek a betonra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 12:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Első teendő: hívd vissza és csinálja meg rendesen vagy fizettesd ki vele az egészet, plusz az új mestert is. Nehogy már elmehessen így. Én volt, hogy az utca végéről rángattam vissza amikor egy ablakot elcseszett.


Kérdésedre válasz 2: semennyire. Meg lehet oldani, hogy "naggyáából" jó legyen, de nem lesz az igazi. Szó szerint elb*szta a ""mester"". Jogod van visszahívni és megcsináltatni vele

2021. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs ideje mondta nem fog vissza jönni.
2021. nov. 4. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ugye nem fizettél neki semmit?
2021. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem az ilyen kókányokat kifizetik engem meg azért nem akarnak kifizetni mert a színvakolatra rászart egy fecske
2021. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2: de, van ideje. vagy ha tényleg nincs, akkor lesz! Most jelenleg tartozik neked!
2021. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!